Tuesday, October 12, 2010

Hurraa - geikristlased tulid kapist välja ka Eestis!Hurraa! Olen kogu elu imestanud, kuidas küll USAs kristased saavad olla peded, nüüd siis oleme samasse punkti jõudnud ka meil. Nagu lugeda Valgamaalasest, on loodud terve ühing, kuhu võivad siis ilmselt astuda kõik, kes ööklubi Angel hingusele mineku pärast südant valutavad.

Inimesena ma muidugi mõistan, et seksuaalseid orientatsioone on erinevaid: mõni mees tahab sadat naist korraga panna, mõni naine tahab dogiga miiluskleda, mõnele on tõeliseks õnneks vaja keppida kristlasi. Uskliku inimesena ma aga ei arva, et selliseid liite ja suhteid tolereerima peaks, sest hormoonid on hormoonid aga igale ühele on ikka ka antud omajagu mõistust oma lihalike himude ohjeldamiseks. Liiatigi peaks kristlasi aitama nende vaimne tasand.

Huvitav, kui Jumal lõi inimese meheks ja naiseks, võttis naise mehe küljeluust ja hiljem tõi kristuse ja koguduse võrdkujuks mehe ja naise armustuse ja pühendumise ning keelas kristlastel uskmatutega ühte heitmast, siis kas praeguses kontekstis võiks see tähendada, et pedekristlased armastavad üksteist nagu Kristus armastas kogudust ja hoiduvad samuti uskmatutega keppimast?!